سری کلاسیک

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی ویژگی های خاصی دارد که با نگاه کردن به آن به خوبی متوجه سبک دکوراسیون منزل خواهید شد. استفاده از مبلمان کار شده و منبت کاری، رنگ های قهوه ای و تیره، استفاده از لوازم دکوری لوکس، مبلمان استیل و رنگ طلایی از بارزترین خصوصیات سبک کلاسیک است.

در هنگام خرید مبلمان کلاسیک، به دنبال عتیقه جات یا اشکال عتیقه بگردید. پایه های منحنی و چوبی که با ظرافت کنده کاری شده، نشانه های سبک کلاسیک هستند. به جای اثاثیه ی سفت و ناراحت کننده از کوسن ها و پشتی های نرمی که با فعالیت هایمدرن مانند تماشا کردن تلویزیون نیز هماهنگ تر اند، استفاده کنید.
شما حتما مجبور نیستید در فروشگاه های مختلف به دنبال مبلمان عتیقه برای دکوراسیون کلاسیک خود باشید. به راحتی می توانید به صورت آنلاین اشکال مختلف مبلمان کلاسیک را ببینید و با پارچه ی رومبلی دلخواه خود، آن ها را سفارش دهید. سبک کلاسیک، قدیمی اما پرطرفدار است.

از غذاخوری تان غافل نشوید! میز و صندلی ناهارخوری با پارچه ی طرح دار می تواند کلاسیک بودن دکوراسیون منزل شما را کامل کند. چنین میز و صندلی رسمی به نظر می رسد، اما مطمئن باشید برای مهمانان تان جذاب و دعوت کننده خواهد بود.

WEB DESIGN BY OMID NAZARI